Populære produkter
-

Bremen hylder – 2 stk.
319,00 kr. -
Tilbud!

Tøjstativ LONDON sort – bestil på specialmål
Den oprindelige pris var: 949,00 kr..854,00 kr.Den aktuelle pris er: 854,00 kr.. -

Ingrid hjørnehylde
267,00 kr. -
Tilbud!

Tøjstativ VIGGA sort med messing – bestil på specialmål
Den oprindelige pris var: 849,00 kr..764,00 kr.Den aktuelle pris er: 764,00 kr.. -
Tilbud!

Hylde ELLA sølv med messing (40 cm dybde)
Den oprindelige pris var: 874,00 kr..787,00 kr.Den aktuelle pris er: 787,00 kr.. -
Tilbud!

Sort Nippelrør 3/4″ til Vandrør
Den oprindelige pris var: 279,00 kr..251,00 kr.Den aktuelle pris er: 251,00 kr.. -
Tilbud!

Bøjlestang CHARLOTTE sølv med messing
Den oprindelige pris var: 649,00 kr..584,00 kr.Den aktuelle pris er: 584,00 kr.. -
Tilbud!

Bøjlestang SARA sort | Bestil på specialmål
Den oprindelige pris var: 879,00 kr..791,00 kr.Den aktuelle pris er: 791,00 kr..
Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder
Den oprindelige pris var: 1.749,00 kr..1.574,00 kr.Den aktuelle pris er: 1.574,00 kr..
Et stilfuldt statement til dit hjem Drømmer du om et organiseret og stilfuldt hjem, hvor tøjet altid har sin plads? Pierre tøjstativ i sort med messing vandrør med hylder er svaret på dine ønsker. Dette væghængte tøjstativ er ikke kun et praktisk opbevari … læs mere her
Beskrivelse
Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder Varefakta
- Navn: Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder
- Pris: kr. 1749.00
- Prismatch: Ja
- Mærke: RAW58
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 399
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 30 dage
Mange leder efter den billigste Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder for kun kr. 1749.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder fra RAW58
Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder kan du finde sammen med resten af de populære fra varer i den populære kategori Tøjstativer. Der kommer hele hele 30 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder online hos webshoppen RAW58, som er den foretrukne shop blandt online shoppere. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg går mange på jagt efter deres mål, og der kan klikkes køb på den vare du kigger på lige nu. Når der handles i webshop er varerne billigere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Tøjstativ PIERRE sort med messing og hylder kun kr. 1749.00
Når du lader dig friste, og får købt nogle produkter online, er betingelserne lidt gunstigere, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Dansk lov kræver af webshoppen, at de skal give dig 14 dages returret. efter du har købt dine varer, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere end standard returretten og giver meget længere returtid. Når webshops ligger online, får du med et par klik et stort udvalg , og prissammenlignen er let at foretage, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. Og du kan faktisk sammenligne priser super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at være underlagt butikkernes åbningstider. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, og det giver en god fleksibilitet for dig. Glem alt om at stå i kø, hvor ekspedienten lige skal ringe til en anden for at høre, hvorfor prisen ikke går ind til det rigtige. Når handlen foregår online køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst – vi gætter aldrig rigtigt alligevel.







