adon.dkBESTSELLERS

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Sofia reol
Se flere billeder
Vasagle

Sofia reol

403,00 kr
Annonce Køb her
PrisGarantiPrisGaranti
Hurtig levering 1-2 dageHurtig levering 1-2 dage
30 dages fortrydelsesret30 dages fortrydelsesret

Beskrivelse

Vasagle Sofia reol. Kategori: Reoler. Pris: 403.00 kr. Organiser Dit Hjem med Stilfuld 5-Lags Bambus Reol Giv dit hjem et frisk pust med denne naturlige bambus reol. Uanset om den står i badeværelset, køkkenet eller stuen, sørger reolen for orden og stil i dine opbevaringsbehov. Fleksibel og Stabil Reol til D Køb hos RAW58.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Sofia reol.

Hvad koster Sofia reol?

Sofia reol koster 403,00 kr.

Hvilket mærke står bag Sofia reol?

Sofia reol er fra mærket Vasagle.

Hvad er EAN / Produktid for Sofia reol?

EAN / Produktid for Sofia reol er shopify_DK_14815514296697_53510243123577.

Hvilken kategori tilhører Sofia reol?

Sofia reol findes i kategorien Reoler.

Hvor kan jeg købe Sofia reol?

Du kan købe Sofia reol hos RAW58.

Du er måske interesseret i